Графік роботи: магазин 10:00 – 20:00, доставка 7:00 – 22:30

Метелики живуть у всіх куточках земної кулі. Це дивовижні створіння і особлива стадія життя комах, на якій вони вражають своєю красою і грацією. У деяких тропічних лісах зустрічаються рідкісні екземпляри, які мають химерну забарвлення і величезний розмір – справжні райські пташки. Метелики активні в будь-яку пору доби: є строкаті денні метелики, таємничі сутінкові і королівські нічні. Деякі метелики здатні навіть видавати звуки, що відлякують хижаків у живій природі.

Сама метелик схожа на квітку, тільки одушевлений. В Стародавньому Римі вважалося, що метелик є пелюсткою квітки, який відірвався і носиться по білому світу. Можливо, саме ця риса перетворила метелика у прекрасний і романтичний подарунок. Доставка живих метеликів актуальна для сюрпризів, подарунків та різноманітних заходів – днів народження, корпоративів, показів мод, весіль та інших урочистостей.Живі метелики купити (Київ) можна в нашому інтернет магазині квітів і подарунків Лєпєсткі. Також Ви можете підібрати оригінальні аксесуари для живого подарунка – конвертики, подарункові коробочки та інші приємні дрібниці.

Одна стародавня легенда свідчить, що метелики передають наші мрії на небеса Богу. Тому, торкаючись метелики, Ви можете думати про найзаповітніше і просити Бога виконати Ваші мрії. Багато народів світу відносять метелики до елементів любовної атрибутики і навіть ототожнюють з серцями закоханих, тому метелики зображують на листівках, любовних посланнях і одязі. Особливо актуальна доставка живих метеликів для весілля. Як нам всім відомо, традиція посипати молодят пшеницею, цукерками, рожевими пелюстками і монетками бере свої корені з давнини. Однак багато сучасні наречені видозмінюють цю традицію на сценарій з живими метеликами. Дуже модно робити салют з тропічних метеликів – випускати метеликів одного виду або контрастних кольорів і різних розмірів. Живий салют надає весільного торжества якоїсь екзотики, гості та молодята відчувають себе на далекому тропічному острові в оточенні повітряних, легенів і невагомих метеликів. До того ж, метелик в весільної атрибутики мовить яскраву і безхмарне життя молодятам. У нашому інтернет магазині квітів можна живі метелики купити (Київ) в одиночному екземплярі в гарній фірмовій коробочці, а також замовити салют з тропічних метеликів від трьох штук.

Багато з Вас можуть подумати, що жива метелик в якості подарунка – не кращий варіант. Безперечно, це не найдешевше задоволення. Проте жива екзотична метелик після переміщення у Вашу квартиру ще довго буде радувати око веселим порханием (в залежності від виду метелики живуть від двох днів до двох тижнів, в середньому 7-10 днів).Фахівці нашого магазину розкажуть Вам, як утримувати вихованця в домашніх умовах: необхідно підтримувати певну температуру і вологість повітря в кімнаті і пам'ятати, що метелики ласують фруктами і солодкої медової водою.  Також потрібно берегти метелика від нагрівальних приладів, прозорих скляних поверхонь (наприклад, завесьте вікно, тому що метелик буде прагнути до світла і може пошкодитися про скло).  Суворо забороняється брати метелика за крила - Ви можете пошкодити їх!

 Доставка живих метеликів - оригінальний і екзотичний подарунок, за допомогою якого Ви дасте улюбленої знати, що готові заради неї на будь-які подвиги і чудеса.  Купуючи строкату і рухливу метелика, Ви даруєте близькому і рідної людини окремий райдужний світ, в якому неодмінно знайдеться місце для Вас і прекрасних людських відносин.

Рейтинг: 0/5, Голосів: 0
  • Лепестки 16.09.2015 14:48

    Уважаемая Марина, благодарим Вас за Ваши отзывы. Мы очень рады, что Вам все понравилось. Пусть Ваша доченька будет здоровой и счастливой. Фотографиями Вы можете поделиться на нашей страничке в фейсбуке "Интернет магазин цветов Лепестки". Всегда рады Вашим новым заказам. Спасибо.

  • Марина Рудакова12.09.2015 21:10

    Хочу высказать огромную благодарность всем сотрудникам магазина "Лепестки"за сказочный букет и волшебный салют из неповторимо красивых бабочек. Вы сделали незабываемым день рождение моей дочери и праздник не только для нее и для меня, но и для всех, кто был рядом с ней в этот день. Удачи вам!!! Любви!!! Продолжайте и дальше дарить людям сказку и хорошее настроение. Большое спасибо! (Очень красивые фотографии получились, но не удается вам их отправить...)

Залиште відгук