Графік роботи операторів з 10:00 до 20:00. Доставка з 7:00 до 21:30

Мода – дуже примхлива дама. Існує мода на одяг і дизайн інтер'єру, також є мода і у світі квітів. І зовсім недавно на модний подіум вийшли такі дивні й нетипові для флористики квіти як кали. Купити кали в букетах можна нині в будь-якому флористичному магазинчику і онлайн сервісі доставки квітів. Оригінальні за будовою квітки, ніжні і неперевершені кали чудово виглядають як у жіночій, так і в чоловічій композиції (потрібно просто підібрати відповідний колір і оформлення букета). Чоловічий букет з доставкою не менш популярний з цих квітів, ніж жіночий. Наш Інтернет магазин Пелюстки пропонує різноманітний замовлення букетів з калл в Києві просто фантастичної форми і складу: ми порадуємо Вас не тільки традиційними білими калами, але і розкішними бордовими, фіолетовими, вражаючими уяву і викликають бурхливі емоції. Також у нашій колекції є vip букети – Київ величезний і сучасний мегаполіс тішить своїх мешканців самими сучасними і елітними композиціями. Якщо у Вас заплановано важливий захід і необхідно привітати vip гостя, ми до Ваших послуг!

Купити кали в букетах – це дуже витончене флористичне рішення. До того ж, незвичайне, адже такий неповторний і прекрасний квітка складається всього з одного пелюстки химерної форми, який ніжно обвиває стебло. Будь-якій жінці сподобаються незвичайні кали, тому замовлення букетів з калл в Києві особливо популярний. Кали використовуються професійної флористики через оригінальної форми і багатства кольорової палітри. Також особливу увагу до цих кольорів пояснюється тим, що вони самодостатні і красиві, тому можуть використовуватися в моно букетах без додаткових кольорів і декору. Доповнити такий букет досить мініатюрної стрічкою або невеликими скромними квітами непомітного кольору. Vip букети (Київ, Пелюстки) виглядають розкішно і стильно, а відсутність флористичної папери і рясних бантів робить букет дуже природним і ніжним.

Переглянути нашу колекцію букетів-творів мистецтва з калл, серед яких Ви можете вибрати чоловічий букет з доставкою або жіночий будь-якого рівня складності. Ми завжди готові вислухати Ваші побажання та внести нотки оригінальності в існуючий букет, виконавши Ваші фантазії. Ми пропонуємо придбати кали блідо-рожевого, червоного, білого, бурого, бузкового і персикового кольору. Яскраві і соковиті тони калл плюс незвичайна форма перетворюють ці композиції сміливі фешенебельні подарунки і прикраса інтер'єру. А проста форма вражає своєю довершеністю - жовту свічку обіймає один нескінченний і прекрасний пелюстка, формує весь квітка. Але саме це простота перетворює калу на ікону стилю.Ми рекомендуємо купити кали в букетах, тому що це яскравий приклад класичного монохромного букета.  І це все створюється руками наших флористів завдяки цьому лаконічному, благородному і елегантному квітки - каллі.  Крім широкого використання в подарунковій індустрії, кала активно застосовується в весільній флористиці і декорі інтер'єру.  Багатство колірних рішень перетворює кали в романтичні, строкаті і повітряні тропічні метелики - так схожі на них квітки калл.  Замовлення букетів з калл в Києві успішний, тому що ці дивовижні квіти уособлюють не тільки красу, але і затишок родинної оселі, душевну рівновагу, повагу та інші важливі якості.  Вважається, що букет калл в будинку здатний захистити сім'ю від негараздів і розбіжностей, принести затишок і тепло.  А в весільній флористиці кали взагалі є талісманом подружнього щастя.  У той же час, простота і елегантність калл дозволяє їх використовувати в чоловічих букетах: лаконічні і строгі квітки стриманих тонів ідеально підійдуть для піднесення в подарунок чоловікові, а також гостям на ділових заходах.

Рейтинг: 0/5, Голосів: 0

Залиште відгук