Графік роботи операторів з 10:00 до 20:00. Доставка з 7:00 до 21:30

Сьогодні одним з найбільш популярних трендів флористики є квіти в шляпных коробках. Це букети з живих квітів, але тільки не звичайні, а оригінальні, в незвичайному виконанні. Замість традиційної паперової обгортки такі конструкції поміщені у вишукані коробочки з дизайнерського картону, декоровані самими химерними і красивими матеріалами – мереживом, стрічками атласу, перлами, намистинами і камінчиками. Наш Інтернет магазин квітів Пелюстки не шкодує коштів декору і таланту своїх флористів, тому наші квіти в шляпных коробках найошатніший і урочисті. Ці оригінальні ємності для квітів можуть бути круглі та циліндричні, мініатюрні і величезні. Але найголовніше – це те, що вони завжди виглядають вишукано і красиво! Таким чином, капелюшна коробка як предмет флористичного мистецтва викликає щирий захват одержувачів, формує атмосферу яскравого свята з феєричним настроєм.

Оскільки квіти в шляпных коробках – це модна тенденція у світі флористики, наш Інтернет бутік квітів приділяє їм належну увагу. Ми збираємо вручну кожну кожен букет, підбираючи кожен квітка і травинку. Далі його чекає унікальна посудина - фірмова капелюшна коробка, яка дивовижним чином доповнює образ стильного презенту, флористичного ексклюзиву. При такому дизайні подарунка купити капелюшний коробку кольорів (Київ, Пелюстки) стає просто необхідністю напередодні свята або важливого заходу. А з допомогою старань наших флористів Вам дістанеться найкраща, ефектна і емоційна коробка, яка повністю відображає Ваш внутрішній світ і наміри по відношенню до одержувача. Наприклад, ідеальним подарунком в унікальній упаковці стануть милі весняні тюльпани – колезі, розкішні півонії або орхідеї – бізнес-партнеру, улюблені хризантеми – мамі, іриси – бабусі і сестрі... А троянди у великій коробці просто створені для того, щоб занурити у світ запаморочливої любові Вашу жінку! Одним словом, наш Інтернет бутік квітів готовий Вам запропонувати різноманітні рішення для будь-якого свята і людини. Адже шикарні сортові квіти в милій капелюшної коробки, без сумнівів, задовольнять смак навіть самої вимогливої персони.

Наші квіти в шляпных коробках – це багата колекція найрізноманітніших за стилістикою і декору квіткових композицій. Якщо Ви звертаєтеся до нас, ми створимо для Вас самий оригінальний подарунок, призначений для конкретної людини в конкретній ситуації.Що можна зробити за допомогою капелюшної коробки, яку пропонує наш Інтернет бутик квітів?  У вас є можливість: подарувати радість і захват близькій людині, висловити любов до другій половинці, вибачитися, проявити повагу до бізнес-партнеру і увага до клієнта, продемонструвати елемент фірмового стилю компанії і т. Д. Завдяки тому, що наші капелюшні коробки яскраві,  прикрашені розкішним мереживом і стрічками з камінчиками, вони стануть гідним подарунком і центром уваги на урочистому заході, включаючи День Народження, ювілей і весілля.

 У нашій шляпной коробки є безліч незаперечних переваг перед традиційним букетом.  Прямую останнім тенденціям моди, ми прагнемо зробити подарункові композиції максимально зручними і мобільними.  Для цього ми садимо сортові троянди, півонії і тюльпани, ніжні кущові троянди та альстромерії з еустоми в химерні капелюшні коробки з оазисом флористчним, що продовжує їм життя.  Троянди у великій коробці виглядають просто приголомшливо!  Завдяки комфортної упаковці, лояльної до переміщень, квіти в капелюшних коробках можна піднести в навіть найнесподіваніший момент.  Одержувачу не потрібно ламати голову над тим, як доставити квіти додому в цілісності й схоронності.  Але головне - купити капелюшну коробку квітів (Київ, Лєпєсткі) красиво і модно!

Рейтинг: 0/5, Голосів: 0

Залиште відгук