Графік роботи операторів з 10:00 до 20:00. Доставка з 7:00 до 21:30

Осінь поступово перевалює за свій екватор. Не за горами холоди і перші заморозки. В таких умовах природа не може нас повною мірою обдарувати всіма фарбами живих квітів. Однак хризантеми, як раз, є тими рятівниками, які здатні принести радість і гарний настрій в період перших морозів. У цю пору і Київ втрачає свої барви, що в результаті може призводити до меланхолічного настрою і навіть депресії в деяких випадках.


Для того щоб навіть у такий непростий період показати своєму близькому і коханій людині те, як Ви дбаєте про нього і любите, досить просто замовити букет хризантем і подарувати приємні емоції на цілий день. Ці квіти допоможуть відвернути від сумних думок і здатні зарядити енергією на цілий день.
До речі, мало хто знає, що квіти хризантеми прийшли до нас з дуже далекої давнини. Цього свідчать знахідки археологів, які включали в себе уламки мармурових і гончарних виробів, на яких були зображені ці квіти. До того ж їх зображення можна було зустріти на давніх монетах. Однак саме Китай вважається батьківщиною, де їх дуже шанували і культивували протягом декількох тисяч років. Відомо, спочатку квіти хризантеми були тільки жовтого кольору. Лише пізніше стали з'являтися рослини. Мають різні відтінки і забарвлення. Згідно також вважається, що зірвану квітку протягом дев'ятого місяця за місячним календарем володіє чарівними властивостями і може подарувати вічну молодість.


Сьогодні купити хризантеми може кожен. Притому, що Київ розвивається з величезною швидкістю, сьогодні все більше з'являється таких ресурсів, як квітковий магазин онлайн, які дають можливість замовити букет хризантем протягом всього декількох хвилин. За рахунок цього, така сфера, як продаж квітів, також стрімко почала розвиватися. Тепер для того, що оформити замовлення навіть не потрібно залишати улюблене крісло або диван. Це дозволяє заощадити масу часу, а також дає можливість підібрати саме такий букет або композицію, які найкраще підійдуть для того чи іншого випадку.


Однак сучасний квітковий магазин, як правило, не обмежується тільки такою функцією, як продаж квітів. Тут Ви можете замовити оформлення будь-якого свята, а також скористатися послугами флористів, які створять для Вас найоригінальніші і незвичайні прикраси для банкетних залів і ресторанів. Спектр послуг на сьогоднішній день воістину величезний, і мова йде не тільки про таких мегаполісах, як Київ.
Що стосується хризантем, то вони завжди вважалися символом вірності. Тому нерідко на Сході дівчата прикрашають ними свої волосся. Крім того, різні сорти мають красиві і поетичні назви.Наприклад, сьогодні можна купити хризантеми, які називаються «Вечірня зоря» або «Весняний світанок».  Всі вони є по-справжньому прекрасними і привабливими, а також здатні подарувати любов і тепло навіть в самий холодний і непогожий день.


 Поява цієї квітки пов'язують із однією Китайської легендою, згідно з якою дуже давно цієї дивної правив імператор, який не боявся нічого на світі, крім старості.  Його мрією було правити кЯ можна довше і жити вічно.  І ось один з ео лікарів якось сказав своєму панові, що може приготувати еліксир молодості.  Але для цього йому потрібні квіти, які ростуть на далеких островах.  Однак зірвати його повинен був чоловік, чистий душею і серцем.  Тоді імператор прийняв рішення зібрати 300 юнаків і 300 дівчат і відправити їх на далекі острови.  Він розраховував, то серед них обов'язково знайдеться гідна людина.  У підсумку вони знайшли цю квітку і були вражені його красою.  Але знаючи сувору вдачу свого пана, вирішили не повертатися і заснували нову державу.  Сьогодні Київ дає можливість швидко і легко замовити хризантеми і порадувати своїх близьких.

Рейтинг: 0/5, Голосів: 0
  • Лепестки 10.02.2016 22:47

    Спасибо, Ирина, за то, что воспользовались услугами нашего интернет магазина цветов. Спасибо,за хорошие отзывы в адрес нашего персонала. Всегда стараемся приносить клиентам радость.

  • Ирина10.02.2016 20:59

    Спасибо огромное вашей компании за прекрасные цветы, за онлайн оператора, которая все хорошо объяснила. И особое спасибо курьеру, который очень вежливый. Спасибо огромное за понимание и когда адресат отсутствовал дома, Вы связались и перенесли время доставки. Спасибо вам огромное!! Всегда буду пользоваться вашими услугами!!!

  • Показати усі відгуки

Залиште відгук