Графік роботи: магазин 10:00 – 20:00, доставка 7:00 – 22:30

Для будь-якої людини День Народження, мабуть, найкращим і улюбленим святом. В першу чергу це, звичайно, пов'язано з приємним очікуванням подарунків та привітань. Хто не любить отримувати несподівані та оригінальні презенти? Шкода, що Київ не завжди дає можливість виділити хоч декілька вільних хвилин. Однак сьогодні знайдено універсальний спосіб того, як привітати близьку людину з днем народження. Квіти – це найбільш універсальний подарунок, який зможе подарувати багато приємних емоцій і вражень і запам'ятається надовго. Без такого атрибуту, як букет живих квітів не обходиться жодне свято і жодне свято. На сьогоднішній день р. в Київ у кожного є маса можливостей підібрати відповідний букет, однак не завжди є вільний час на те, що б придбати подарунок. У такій ситуації наш інтернет магазин стане для Вас справжнім порятунком, оскільки він дає можливість придбати будь-яку вподобану композицію, не встаючи з власного крісла у максимально короткий проміжок часу.


Однак перш, ніж робити свій вибір, потрібно враховувати відразу кілька факторів, якщо ви хочете, щоб Ваш подарунок убив іменинника наповал. В першу чергу, багато чого залежить від того, кому саме буде адресований Ваш презент: жінці чи чоловікові, дамі у віці або молодій дівчині. Головне, що завжди потрібно пам'ятати – даруйте саме ті квіти, які любить винуватець торжества. Постарайтеся вивідати це його знайомих або друзів, в хід належний піти будь-які засоби. Деякі люди, які живуть в такому великому місті, як Київ, ведуть навіть особливий блокнот, де записують улюблені квіти своїх друзів, колег і рідних.


Для того щоб привітати чоловіка з днем народження, квіти потрібно вибирати класичні. Це можуть бути композиції, складені з гвоздик або троянд. Краще всього, якщо вони будуть витримані в одному кольорі. Що стосується молодої дівчини, то для побачення цілком зійде і один квітка. З днем народження ж треба вітати пишним букетом ніжних конвалій, тюльпанів, лілій або фрезій. Головне, щоб композиція кремові, світлі або рожеві відтінки. Крім того в такий день для молодої особи букет гербер буде завжди доречний і зможе подарувати їй масу позитивних емоцій. Ну і як же обійтися у даному випадку без королеви квітів – троянди.


Для коханої дівчини найкраще підійдуть червоні або яскраво-червоні троянди. Червоний колір, як правило, символізує сильну любов і пристрасть, тому можна поєднувати два цих відтінку, щоб трохи полегшити всю композицію. Троянда – це завжди доречний квітка. З днем народження дам старшого віку потрібно вітати букетом орхідей хризантем або жоржин. Як правило, перед тим як вручити квіти, їх треба звільнити від упаковки.Виняток становлять лише ті випадки, коли вона є невід'ємною частиною загальної композиції.
 Крім того на нашому сайті Ви зможете знайти ще масу різних оригінальних подарунків.  Це можуть бути всілякі кошики з квітами або іграшки з живих квітів різної форми та кольорів.  До того ж Ви завжди зможете скористатися такою послугою, як доставка.  Це допоможе зберегти первозданний вигляд подарунка, а також зробить сюрприз ще більш приємним і несподіваним.  Крім того доставка квітів на будинок дозволить Вам привітати близьку і дорогої людини, перебуваючи далеко від місця подій.  Наші кур'єри знають Київ, як свої п'ять пальців.  Вони будуть на місці в точно зазначений час.

Рейтинг: 0/5, Голосів: 0

Залиште відгук