Графік роботи: магазин 10:00 – 20:00, доставка 7:00 – 22:30

Повітряна кулька – хвилюючий сюрприз і елемент створення святкової атмосфери будь-якого торжества. В дитинстві ми захоплюємося його соромливою красою і веселою вдачею, формуємо з кульок цілі зв'язки і вигадливі іграшки для своїх близьких і друзів. А пізніше ми поспішаємо замість дитячих пустощів для мами або другої половинки купити квіти. І хоча букет на замовлення завжди залишається актуальним, вісників щастя і веселощів повітряних кульок у нашому житті однозначно не вистачає. Незалежно від того, який вік вказаний у паспорті, ми завжди молоді душею. У кожному з нас живе дитина, який інколи прокидається і хоче чудес. Саме з цієї причини магазин квітів (Київ) Лєпєсткі приділяє особливе значення такого незвичайного і по-дитячому зворушливого подарунку як повітряна кулька. Дотик безтурботного дитинства, ласка райдужних кольорів – при вигляді кульки просто неможливо не обзавестися променистою посмішкою і шлейфом приємних спогадів.

Сьогодні повітряна кулька – обов'язковий атрибут будь-якого заходу будь-якого формату – й День народження, Новий Рік, корпоратив - однаково не обходяться без цього нехитрого елемента святкової атмосфери. Купити квіти і кульки – вже половина успіху майбутнього заходу. Творці веселощів і гарного настрою, по-іншому кульки просто не назвеш. Але чи замислювалися Ви колись над тим, який довгий і тернистий шлях пройшли повітряні кульки, щоб з'явитися перед нами у своєму сучасному вигляді? Самий перший науковий експеримент провів Майкл Фарадей, наповнивши в ті далекі часи каучукові мішки газом. Такий цікавий експеримент увінчався успіхом – так звані прототипи повітряних кульок почали підніматися вгору. Ідею підхопили інші вчені і почали розвивати. Після каучуку стали використовувати латекс, але цей матеріал не відрізнявся довговічністю – кульки швидко руйнувалися.

Нарешті експериментатори знайшли те, що шукали – міцний і гнучкий матеріал, з допомогою якого можна створювати дивовижні і часом самі химерні форми. Подбали вчені і про внутрішньому наповненні літаючого дива. Заповнення кульок гелієм стало справжньою революцією "повітряної" індустрії, подарувавши їм можливість здійматися під самі небеса. Відтепер гелієві повітряні кульки – обов'язкові супутники кожного урочистості, яскраві, легкі і безтурботні. З допомогою гелієвих куль створюють бездоганне оформлення весільних церемоній, безліч цікавих дитячих і дорослих конкурсів, фокусів і вікторин.

Сучасний гелієва кулька – справжній витвір мистецтва. Він ні краплі не схожий на нехитрі іграшки нашого дитинства. Різна форма і колірні рішення наділяють кульки великою силою експресії.Особливо красномовні гелієві створення в амурних справах, вони просто створені для того, щоб говорити на мові любові і допомагати людям з'єднувати свої серця.  Магазин квітів (Київ) Лєпєсткі створив чудову колекцію гелієвих подарунків для Вас і Ваших близьких - дітей, коханих дівчат, жінок, батьків і друзів.  Ми завжди пропонуємо купити квіти в букеті з гелієвим кулькою у вигляді серця (модель "I Love You", "Серце", "Роза", великий гелієвий куля "I love you" ...) Ідеальний подарунок для тих, хто хоче зізнатися в любові,  висловити своє захоплення і трепетне ставлення.  Квіти на замовлення випромінюють феєричні емоції, будучи подарованими разом з неповторним сонячно-жовтою кулькою "Smile"!  Якщо Ви хочете подарувати близькій людині або свого товариша шматочок теплого пустотливого дитинства, звертайтеся в Інтернет магазин квітів (Київ) Лєпєсткі - ми допоможемо Вам зробити найправильніший вибір!

Рейтинг: 0/5, Голосів: 0
  • Лепестки 13.08.2018 14:26

    Спасибо, Ника, за оставленный Вами отзыв. Рады. что и Вы и Ваш брат доволен сюрпризом.

  • Ника12.08.2018 14:57

    Хотела сказать большое спасибо за быструю доставку! Заказывала брату на День рождения 7 августа, 2018 года открытку и 3 шарика из фольги. Заказала буквально за сутки. Все быстро организовали и брат остался очень доволен. Буду у вас теперь заказывать подарки родным!:))))

Залиште відгук