Графік роботи: магазин 10:00 – 20:00, доставка 7:00 – 22:30

Ламаєте голову над тим, який подарунок зробити коханій дівчині? Купити букет квітів або фруктову кошик, написати полум'яну листівку, залізти у вікно з повітряною кулькою або цілою купою куль? Цукерки, елітний алкоголь, тортики і шоколадки, квіти – доставка (Київ) значно полегшує для нас процедуру вибору подарунка. Задумайтеся над питанням, хто не любить м'які іграшки. І діти, і дорослі однаково люблять цих пухнастих відданих друзів, які прикрашають наші сірі будні і приносять тепло та затишок у будинок. Служба доставки квітів Лєпєсткі пропонує Вам оригінальний і теплий варіант подарунка – м'яку іграшку.

Безперечно, м'яка плюшева тваринка – ідеальний сюрприз для Вашого малюка. Це не просто носій веселощів і забави, а справжній друг і помічник, з яким приємно їсти, засинати і прокидатися вранці. Адже в сучасному світі у батьків є робота і безліч інших проблем, внаслідок яких вони не можуть бути поруч з дитиною кожну хвилину. А м'який ведмедик або собачка ще й як може! Але м'яка іграшка – не менш важливий і приємний подарунок для дорослої людини. Сьогодні досить популярні і великі, і маленькі іграшки, технології дозволяють створювати ефектні та екологічно безпечні продукти. Тому служба доставки квітів Лєпєсткі завжди пропонує клієнтам тільки сертифіковані вироби найвищої якості. До Ваших послуг безліч святкових варіантів на День народження, Новий Рік, 8 Березня, романтична вечеря при свічках або просто так, для гарного настрою!

Купити букет можна на додаток до будь-якого подарунка. На жаль, квіти (доставка, Київ), які елітні і свіжі вони б не були, рано чи пізно зів'януть. Але приємні спогади, пов'язані з квітковим подарунком, залишаться разом з теплою м'якою іграшкою. Також такий подарунок є універсальним і ні до чого не зобов'язує. Наприклад, не кожній дівчині можна подарувати дороге білизну і елітні парфуми – для цього треба добре знати дівчину і мати інтимні довірчі відносини. Ювелірні прикраси взагалі за правилами етикету прийнято дарувати тільки близьким людям, тому що такий подарунок зобов'язує і може поставити жінку в незручне становище. А м'яка іграшка – завжди доречний і легкий по енергетиці подарунок, який дарує море позитиву, добра і любові, асоціюється з безтурботним дитинством і улюбленими бабусиними казками. Таким чином, купити букет в поєднанні з м'якої іграшки – дуже сонячний і щирий подарунок, який можна вручити будь-якій дівчині. Це справжнє джерело добра, затишку і любові, який зарядить своєю чудовою енергетикою і людини, і приміщення, в якому буде знаходитися.М'які подарунки бувають різних видів: за матеріалом виготовлення - текстильні, в'язані, плюшеві;  по призначенню - іграшки-ляльки, подушки, релаксанти і навіть іграшки-пледи.  Також важливе значення приділяється наповнювача м'якого подарунка, і обов'язкова вимога, яке до нього висувається, - це якість.  Доставка квітів Лєпєсткі пропонує купити милих ведмежат в різних колірних і дизайнерських рішеннях, собачок, м'які серця і багато інших прикольні іграшки.  Вибір більшості наших клієнтів і ТОП продажів - ведмежа, яскравий і м'який на дотик, який піднімає настрій, розсіює накопичилися негативні емоції і просто зігріває.  Наші іграшки мають ряд переваг в порівнянні з конкурентами: якісна і довговічна тканина, відмінна фурнітура, правильні пропорції іграшки, пухнастість, обсяг, приємні відчуття при тактильному контакті і т. Д.

Рейтинг: 0/5, Голосів: 0

Залиште відгук