Графік роботи: магазин 10:00 – 20:00, доставка 7:00 – 22:30

Кожен, хто відвідував магазинчик квітів, знайомий з її розкішною зовнішністю. А якщо Вам доводилося переглядати Інтернет-сайти, щоб купити букет на замовлення, Ви напевно були зачаровані її багатогранністю і багатством. Мова йде про гортензії. Кожен інтернет магазин квітів працює з цим дивним і дуже ефектним для флористики рослиною. Насправді гортензія являє собою чагарник: але в період цвітіння цей невеликий зелений кущик покритий до нескінченності красивими кулястими квітами. Кожен з них виглядає незрівнянно під флористичної композиції, наповнює її новим змістом, запалює невідомі до цього почуття і емоції. Тому наша служба доставки квітів по Києву Пелюстки використовує цю знахідку для створення фантастичних композицій – ніжних, розкішних, повітряних, благородних. Іноді ми дозволяємо гортензії грати основну роль в букеті, задавати йому тон. У цьому випадку квітка (один або кілька суцвіть) нагадує величезний пухнастий шар, зітканий з ніжних, неповторних за формою і кольором пелюсток. Такий квітка навіть в компанії інших приваблює загальну увагу і користується шаленою популярністю. За задумом наших майстрів (інтернет магазин квітів Пелюстки, Київ) гортензія також може мати фонове значення, відтіняти інші квіти, заповнювати вільний простір своєю пишністю. Нам дуже подобається працювати з гортензією, а клієнтам – її купувати, тому що вона робить букет більш повітряним, надає небувалий потрібний обсяг і мереживну фактуру.

Купити букет на замовлення можна з різних причин. Якщо говорити про гортензії, то її різноманіття кольорів дозволяє дарувати букети-емоції різного складу і наповнення. Гортензія теплих тонів ідеальна для піднесення ніжним і романтичним дамам, особливо якщо обіграти її бавовняними білими квітами, кремово-ванільними, лимонними і рожевими. Просто валить в естетичний шок блакитна і фіолетова гортензія – її холодний відтінок містично красивий. Так повелося, що сині квіти зустрічаються в живій природі досить рідко, і з ранніх років ми їх асоціюємо з казкою. Холодна колірна гамма гортензії особливо затребувана в букетах, а при додаванні розкішних троянд пионовидных Девіда Остіна, фіолетових еустом і екзотичних альстромерій перетворюється в самий казковий і прекрасний подарунок.

Наша служба доставки квітів по Києву Пелюстки рекомендує вибирати гортензію, якщо Вам потрібно подарувати щось незвичайне і фантастично красиве. Володіючи такою виразною зовнішністю, гортензія при цьому виглядає скромно і благородно, абсолютно невычурно.Купуйте букет з присутністю цієї пишної красуні, якщо хочете подарувати все буйство літніх фарб!  Наш інтернет магазин квітів порадує Вас масу переваг: це зручний і сучасний сервіс замовлення квітів, коли досить зробити кілька кліків на сайті - і замовлення прийняте;  оперативна доставка букета в потрібне місце і потрібний час з повним дотриманням досягнутих домовленостей;  широка палітра кольорів гортензії - ніжні кремові, білі, фіолетові, блакитні, рожеві і навіть зелені суцвіття;  розумні ціни, які повністю відповідають якості квіткової продукції;  просто запаморочливі букети та втілення всіх Ваших фантазій і бажань!  Зверніть увагу, що гортензія здатна прикрасити собою будь-який букет - її пишні барвисті квіти виглядають дуже стильно і благородно.  Ніякого зайвого лоску і кольору, просто краса!  Навпаки, м'який пастельний відтінок говорить про ніжні почуття, щирості і легкості відносин.  Коли жінка отримує в подарунок такий букет, він наповнює все навколо радістю і романтикою!

Рейтинг: 0/5, Голосів: 0

Залиште відгук