Графік роботи: магазин 10:00 – 20:00, доставка 7:00 – 22:30

Солодощі завжди були і будуть бажаним подарунком, маленьким дивом, яке може прикрасити наш стрімкий спосіб життя. Перебуваючи постійно в бігах за щастям, відчайдушно піднімаючись крутими сходами, ми часом забуваємо про приємних і водночас простих дрібницях. Купити букет для коханої, йдучи з роботи повз квіткового магазину, або замовити квіти з доставкою – все це вносить теплі і радісні нотки у наші будні, переповнюючи емоціями і надіями. Для того, щоб відчути неповторний смак життя і не забути її аромат, варто просто зупинитися і вдихнути на повні груди. Зробити когось в цьому світі більш щасливим. І неважливо, Ви вирішите купити букет чи замовити квіти в нехитрій композиції. Наша доставка квітів та подарунків Пелюстки завжди готова Вам допомогти вибрати гарний і корисний подарунок – це може бути дизайнерський букет квітів в Києві, шоколадні солодощі, цукерки, листівки та багато іншого. Але сьогодні ми хочемо звернути Вашу увагу на таке універсальне ласощі і ефектний подарунок солодощі.

У чому ж принадність солодощі як подарунка? На перший погляд, вручення солодощі не є якимось особливим ритуалом і позбавлене додаткового смислового навантаження. Проте вирішуючи замовити квіти в комплекті з солодкістю, Ви можете відтінити подарунок забарвленням квітів і упаковки. У цьому випадку солодкий подарунок набуває яскраво виражений контекст і є досить експресивним засобом вираження почуттів. З іншого боку, шоколадні цукерки і тортики у вищій мірі універсальні, їх вручення не є непристойним жестом або забороненої річчю. Купити шоколадку, коли Ви збираєтеся в гості до друзів, також доречно, як купити букет квітів на День народження іменинника. Крім перерахованих вище достоїнств, солодкий презент володіє відмінною сполучуваністю з іншими подарунками. Квіти та солодощі – мабуть, кращий і найбільш поширений дует, за допомогою якого можна проявити турботу і ніжність до своїх близьких. Букет в Києві може бути абсолютно різним, як і солодкість. Фахівці нашого Інтернет магазину пропонують Вам придбати солодкі сюрпризи для будь-якого приводу і заходу – у нас Ви знайдете вишукані і улюблені жінками цукерки Raffaello, традиційний Вечірній Київ, розфарбований вогнями столиці і вечірніми краєвидами, торти Roshen, плитки шоколаду з червоними голландськими трояндами, шоколад оригінальної дизайнерської упаковці для мами, для чоловіка і т. д., шоколадні картини, блоки жуйок, композиції з чупа-чупса, Втім, букет або композицію з чупа-чупса – це один з найбільш популярних солодких сюрпризів, який можна подарувати на День Народження, Новий рік, 8 Березня, День закоханих і просто на романтичний вечір.Яскраві і смачні чупа-чупси будуть довго радувати свою володарку: їх можна їсти вдома, сидять за кермом, під час подорожей або просто покласти в якості сувеніра в затишне місце.

 Якщо Ви хочете купити букет оригінальний і красивий, наш Інтернет магазин квітів рекомендує незвичайні композиції з живих квітів і макаруни.  Останнім часом тенденція дарувати ці французькі кондитерські вироби досягла апогею, особливо в поєднанні з не менш чудовими живими квітами.  До складу дизайнерських композицій входять вишукані і ніжні кущові троянди, жіночні тюльпани, троянди Ель Торо, хіперікум, фісташки та інші екзотичні рослини.  Різнобарвні макаруни симих барвистих квітів прикрашають кожну подарункову коробочку, їх можна подати в елегантній вазі до столу або поласувати з чаєм в сімейному колі.

 Обов'язково варто згадати, що солодкі елементи квіткової композиції служать символом матеріального благополуччя і удачі.  Вибираючи в подарунок сюрприз для ласуни, рекомендуємо доповнити його букетом квітів, коробочкою чаю або кави.

Рейтинг: 0/5, Голосів: 0
  • Лепестки 30.11.2014 22:01

    Спасибо,Марина,что Вы воспользовались услугами нашего интернет магазина цветов Лепестки. Спасибо Вам за хороший отзыв. Будем рады Вашим новым заказам.

  • Марина29.11.2014 20:07

    Огромное спасибо за предоставленную возможность подарить праздник близким людям, находящимся на расстоянии!!! Прекрасный букет из свежайших роз доставленный вашим салоном стал неожиданным и своевременным подарком к празднику. Спасибо за пунктуальность! Надеюсь воспользоваться услугами вашего интернет-магазина под новый год!

Залиште відгук