Графік роботи: магазин 10:00 – 20:00, доставка 7:00 – 22:30

Яка дівчина не любить м'які іграшки і квіти? Однак наші флористи вирішили піти на безпрецедентний крок і об'єднати два цих подарунка в один. В результаті повчився справжній шедевр, який чудово підійде для будь-якого приводу, будь то весілля, ювілей або професійне свято. Іграшки з живих квітів стануть справді оригінальним подарунком, що запам'ятається на довгі роки і стане справжньою прикрасою будь-якого свята або урочистості. Тепер Ви зможете купити це твір мистецтва в нашому інтернет магазині, що дозволить Вам не тільки заощадити масу часу, але також вибрати найбільш підходящий варіант для того чи іншого випадку.


Навіть, незважаючи на те, що на сьогодні Київ є дуже прогресивним містом, і його жителів мало чим можна здивувати, іграшки з живих квітів досі залишаються оригінальним і несподіваним подарунком. Вони є справді універсальними. Вони послужать відмінним подарунком для коханої дівчини або ювілей керівника. Його також можна подарувати на весілля. У будь-якому випадку такий подарунок залишить тільки приємні враження і подарує масу позитивних емоцій. Однак Київ пропонує такий швидкий ритм, що у нас просто не залишається часу на те, щоб ходити по різних салонах і магазинах у пошуках найбільш оптимального варіанту. Ми вирішили для Вас цю проблему. Тепер, щоб купити прекрасний подарунок, складений з живих квітів, Вам навіть не потрібно залишати межі власного офісу або квартири, а процес замовлення займе всього кілька хвилин.


Наш магазин має найбільш широкий асортимент іграшок, які представлені в нашому каталозі тут же на сайті. Ви в будь-який момент зможете підібрати саме ту композицію, яка підійде за кольором, розміром або вартості. Проте не варто засмучуватися, якщо відповідного варіанту так і не знайшлося. Найвищий рівень професіоналізму наших флористів дає можливість виконати будь-який, навіть найскладніший, індивідуальний замовлення в найкоротші терміни.


Не варто применшувати гідності такого подарунка, як квіти. Іграшки все ж, виглядають більш барвисто і оригінально. Додатково для того, щоб не пошкодити подарунок при транспортуванні, Ви в будь-який момент можете скористатися такою послугою, як доставка додому. Це відмінний варіант для тих, хто знаходиться за кілька тисяч кілометрів від своєї коханої. Доставка дасть шанс нагадати про те, що Ви пам'ятаєте про своїх близьких і дорогих людей. Для того щоб оформити замовлення Вам немає необхідності приїжджати в Київ. Достатньо зайти на наш сайт в інтернеті і вибрати найбільш вподобану композицію. При необхідності наші консультанти завжди готові надати найбільш вичерпну інформацію або дати слушну і корисну пораду.


У нашому магазині є все, щоб зробити Вашу дівчину щасливою. Квіти, іграшки, різні букети і композиції – все це складено з любов'ю і високим рівнем професіоналізму наших флористів, яких уже знає не тільки Київ, але й інші міста України.


Міла Рученко

Рейтинг: 0/5, Голосів: 0
  • Лепестки 03.04.2015 12:35

    Спасибо,Максим, за Ваш отзыв. Игрушки из цветов замечательный подарок по любому поводу.

  • Максим30.03.2015 16:09

    Хороший выбор игрушек из цветов. Я еще такое не покупал, только букеты. Но в следующий раз закажу игрушку из цветов.

  • Показати усі відгуки

Залиште відгук