Графік роботи операторів з 10:00 до 20:00. Доставка з 7:00 до 21:30

Традиційно кожен, хто хоче справити хороше враження або здивувати дорогу людину цікавим подарунком, відправляється в інтернет магазинів квітів Пелюстки. Це не випадково, оскільки саме тут кожен зможе знайти великий вибір квіткових композицій, які майстерно складені професійними флористами. Достатньо завітати в каталог доступних букетів для того, щоб переконатися в багатому різноманітті квіткового світу, який представлений на нашому сайті. Тут можна вибрати букети з троянд або тюльпанів різних відтінків. Також у галереї представлені і більш екзотичні композиції, включаючи оригінальні іграшки з квітів, кошики і навіть подарункові набори. Все це доступно кожному відвідувачеві за демократичними цінами. Крім того, у нас є власна служба доставки квітів, що є безперечною перевагою. Сьогодні у столиці ні кому не складе труднощів купити букет для певного свята чи події. Квіткові намети «розкидані» по всьому місту. Однак якість квітів, які там продаються, не завжди викликають довіру. Про адже це і є одним з найбільш важливих факторів, які необхідно розраховувати при виборі такого подарунка. Якість наших квітів не викликає жодних сумнівів багато в чому завдяки тому, що для кожної композиції використовуються виключно кращі сорти. Доставка квітів Київ також дозволяє зберегти букети в процесі транспортування. Чимало важливий і той факт, що ця послуга здійснюється нашими кур'єрами безкоштовно.

Інтернет магазин квітів Лєпєсткі – це саме те місце, де у кожного є можливість оцінити всю красу букетів, їх химерні форми і відтінки. Вибір композицій неймовірно широкий. Тут можна знайти милі і, в той же час, дуже оригінальні букети до будь-якої події. Квіти завжди були невід'ємними атрибутами всіх без винятку свят і церемоній. Приємно, що і сьогодні є цінителі прекрасного. Якщо вам також небайдужий світ красивих квітів, на нашому сайті ви зможете знайти великі колекції композицій від кращих флористів столиці. Тут можна купити букет на замовлення або вибрати щось із уже наявних варіантів. В виду того, що сучасна флористика розвивається, ми дотримуємося всім новим та сучасним течіям. В результаті наші дизайнери освоїли нові техніки складання букетів. Тому асортимент постійно розширюється все новими і ще більш оригінальними творами. Додатковим плюсом є наша служба доставки квітів. Наші кур'єри відрізняються пунктуальністю і високим рівнем професіоналізму. Замовлення буде доставлений в найкоротший час протягом робочого дня. Оформляється доставка квітів Київ прямо на сайті або за телефоном. Ви зможете вибрати найбільш зручний для себе спосіб. Ця послуга безкоштовна для наших клієнтів, що також є важливою перевагою. Вам потрібно буде витратити всього кілька хвилин, щоб вибрати і придбати будь-який з вподобаних букетів, представлених в каталозі.

Рейтинг: 0/5, Голосів: 0
  • Лепестки 06.03.2018 10:09

    Карина, большое спасибо за доверие нам! Мы очень стараемся и рады, когда клиенты это ценят.

  • Карина04.03.2018 17:49

    Заказывала коробочку с цветами и сладостями для племянницы на 12 лет. Хотели сделать сюрприз) спасибо большое за то что этот сюрприз удался, за оперативность и отзывчивость, за обратную связь) девочка от счастья просто расплакалась, настолько не ожидала. Ну а мы вместе с ней, так приятно дарить людям радость! Думаю в ее памяти это останется навсегда) успехов вам и процветания!

  • Показати усі відгуки

Залиште відгук